دانلود بازی ساخت پل Bridge Constructor v5.3 اندروید – همراه نسخه مود

بازی Bridge Constructor عنوانی جذاب در سبک شبیه ساز میباشد که به تازگی توسط استودیو ClockStone ساخته و پرداخته شده و با قیمت حدود 2 دلار در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود 42 هزار نفر امتیاز بالا 4.4 از 5.0 و بیش از 1 میلیون بار دانلود را تجربه نموده است.

Bridge Constructor یک بازی فکری و هیجان انگیز برای اندروید می باشد که کاملا بر اساس محاسبات منطقی و الگوریتم های ریاضی طراحی شده است! در این بازی زیبا شما باید به ساخت پل ها متنوع با مصالح متفاوت بپردازید به طوری که هنگام عبور ماشین و کامیون از روی پل، پل ریزش نکند! شاید در نگاه اول این بازی برای شما بسیار ساده و مبتدیانه به نظر برسد اما در واقع بسیار پیچیده و چالش انگیز می باشد. کاوش در سرزمین های مختلف و ساخت پل بر روی رودخانه ها و دره های خطرناک.

برای ساخت پل شما مواد مختلفی در اختیار دارید، موادی از جنس چوب، فولاد، بتن و… که باید آن ها را در بهترین مکان استفاده کنید تا پل استقامت بیشتری داشته باشد. با گذشت مراحل تعداد مصالح کمتر شده و شما باید با کمترین استفاده از مصالح بهترین پل را ایجاد کنید و این کار نیاز به انجام محاسبات الگوریتمی دارد.

بازی Bridge Constructor دارای گرافیک بسیار بالا و گیم پلی واقع گرایانه ای می باشد که در 40 مرحله جذاب و دیدنی مغز شما را به چالش خواهد کشید. این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید!

Bridge Constructor

3 دیدگاه در “دانلود بازی ساخت پل Bridge Constructor v5.3 اندروید – همراه نسخه مود”

  1. هالا سوپریزم رو میگم سوپریزم این که هر بر نامه ایرانی که کامل نیس برای کامل شدن پول میخاد رو را یگان بخرید ویا سکه هاش پول میخاد برای خرید بگم و به زودی برای بازی های انلاین فعلان افلاین وسایل ونرم افزار مورد نیاز لاکی پچر نسخه اخر هر برنامه ای که میخید ازهرمارکت فقت پرداخت های درون برنامه ای میشه اموزش وارد لاکی پچر شده وبرنامه مورد نزر روانتخاب کنید و بازکردن پچ که توش حذف تبلیقات اینا هست بیار بد اونی که روش علامت کیلید که زربه در داره روباز کنید وفقت اون دو تادکمه اولی رو انتخاب یا تیک بزنید و دکمه دیگری را تیک نزنید بهد از پایان پچ وارد برنامه شده و جای خریداری که میخاسید رابخرید یک سفه زاهر میشه که بالش عکس لاکی پچردار بد دوتاهم تیک دار اول پاینیکه نوشه اولش سو روبزنی اگر خرید نکرد دوباره خرید رو بزنید واین دفه فقت بالایه رو انتخاب کنید واگر دوباره نشود هر دو را انتخاب کنید خر ید شماراتبرک میگم هالا سلوات من خودن عولویت تعید یک جک بگم خریدم و… برای مارکت بازار ۱۱۰ درصد عمل میکه ولی برای اون کسایکه روت نیستن لاکی رو نصب کرده و برد داخل لاکی و برنامه مورد نزر را انتخاب کرده و وقتی که سفه باز شد کزینه ساخت بر نامه ویرایش شده رو انتخاب کنید و اکس کیلیدی که روش علامت زربه در داره رو انتخاب کنید و همان دو کزینه اول را انتخاب کنید و بد از این که ر امه ویرایش شده ساخت همین که اولش ندشنه گو به انگلیسی اون رو بزنی و واردیک جایی میشود که یک برنامهه سوید دار با دکمه وستی گوشی بیاد بیرون واون برنامه مورد نزر رو حذف کنید و بد باز دکمه وستی ر نکه دارد ووارد لاکی شود وروی همون بر نامه کلیک کنید ونصب نوکه نوکته شما وقت خرید باید انلین باشید حتی اگر برنامه شما افلین باشد

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.